düğün ilahi grubu | Semazen Ekibi | İlahi Grubu | Düğün Semazen Ekibi

düğün ilahi grubu

Düğün İlahi Grubu 

İlahi Gruplarımız Peygamber Efendimiz 'İn (Sav) Sünneti Işığında Bir Düğün Merasimi Olması Gayesi İle Kurulmuştur. Geçen Zaman İçerisinde Sayısız Program Ve Hizmetlere İmza Atan İlahi Gruplarımız Sevenlerimizden Aldığı Destekler İle Hizmetlerine Temel Gaye Allah Rızasını Gözeterek Devam Etmektedir. Bu Vesile İle Herkese  Teşekkür Ediyoruz.

Programlarımızı Kur’an-I Kerim Tilaveti, Salavat-I Şerifler, Tekbir, Tasavvufi İlahiler, Şiir, Sohbet, Yarışma Ve Renkli Etkinliklerle İcra Etmekteyiz. Gaye Allah Rızası Ve Gönül Hizmetidir.

Düğün Merasimlerinin Bir İlim Meclisi Değil, Meşru Zemindeki Eğlence Merasimi Olması Sebebiyle İnsanları Bu En Mutlu Günlerinde Deruni Konulara Girmeden Ve Hatta Zaman Zaman Tebessüm Ettirecek Şekilde Menkıbe Ve Sevgi Kıssaları Anlatarak Programı Gerçekleştiriyoruz.

İlahi Grupları  Profesyonel Ses Sistemleri Kullanılarak Gençlerimizin Ve Çocuklarımızın Düğün Ve Sünnet Merasimlerini En Güzel Şekilde İcra Etmekteyiz. ‘’Helal Dairesi Keyfe Kâfidir, Harama Girmeye Hiç Lûzum Yoktur.’’ Diyen Allah Dostunun Sözü Üzerine Meşru Dairede Kulak Ve Gözlerden Gönüllere İnen Yolculuğumuzda Bizi Her Zaman Gözetip Koruyan Rabbimize Hamd-Ü Senalar Ediyor, Bizi Destekleyen Herkese  Teşekkür Ediyoruz.

İlahi Grubu Program Akışı

Müzik Veya Salavat-I Şerifler Eşliğinde Gelin Ve Damadın Salona Alınması.

-Merasim Sahibi Ve Aileler Adına Hoş Geldiniz Konuşması.

-Sunum.

-Kur'an-I Kerim Tilaveti.

-Tasavvuf İlahilerinden Bir Demet.

-Özlü Bir Sohbet Ve Bir Hikaye.

-İlahi Ve Ezgilerden Bir Demet.

-Takı Merasimi (Enstrümantal).

- Bir Şiir.

-Yarışma Ve Hediyeleşme.

-Bir Nükte Bir Menkıbe Bir Hisse.

-İlahi Ve Ezgi İcrası.

-Düğün Sahibi İsteği Doğrultusunda Sema Gösterisi İlave Edilmektedir.

 

Programlarımız En Az Beş Kişilik Canlı Tasavvuf İlahileri İle İcra Edilmektedir.


×