düğün ilahi grubu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

düğün ilahi grubu

DÜĞÜN İLAHİ GRUBU 

 

İLAHİ GRUBUPLARIMIZ PEYGAMBER EFENDİMİZ 'İN (SAV) SÜNNETİ IŞIĞINDA BİR DÜĞÜN MERASİMİ OLMASI GAYESİ İLE KURULMUŞTUR. GEÇEN ZAMAN İÇERİSİNDE SAYISIZ PROGRAM VE HİZMETLERE İMZA ATAN İLAHİ GRUPLARIMIZ SEVENLERİMİZDEN ALDIĞI DESTEKLER İLE HİZMETLERİNE TEMEL GAYE ALLAH RIZASINI GÖZETEREK DEVAM ETMEKTEDİR. BU VESİLE İLE HERKESE  TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

PROGRAMLARIMIZI KUR’AN-I KERİM TİLAVETİ, SALAVAT-I ŞERİFLER, TEKBİR, TASAVVUFİ İLAHİLER, ŞİİR, SOHBET, YARIŞMA VE RENKLİ ETKİNLİKLERLE İCRA ETMEKTEYİZ. GAYE ALLAH RIZASI VE GÖNÜL HİZMETİDİR.

DÜĞÜN MERASİMLERİNİN BİR İLİM MECLİSİ DEĞİL, MEŞRU ZEMİNDEKİ EĞLENCE MERASİMİ OLMASI SEBEBİYLE İNSANLARI BU EN MUTLU GÜNLERİNDE DERUNİ KONULARA GİRMEDEN VE HATTA ZAMAN ZAMAN TEBESSÜM ETTİRECEK ŞEKİLDE MENKIBE VE SEVGİ KISSALARI ANLATARAK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

İLAHİ GRUPLARI  PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ KULLANILARAK GENÇLERİMİZİN VE ÇOCUKLARIMIZIN DÜĞÜN VE SÜNNET MERASİMLERİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE İCRA ETMEKTEYİZ. ‘’HELAL DAİRESİ KEYFE KÂFİDİR, HARAMA GİRMEYE HİÇ LÛZUM YOKTUR.’’ DİYEN ALLAH DOSTUNUN SÖZÜ ÜZERİNE MEŞRU DAİREDE KULAK VE GÖZLERDEN GÖNÜLLERE İNEN YOLCULUĞUMUZDA BİZİ HER ZAMAN GÖZETİP KORUYAN RABBİMİZE HAMD-Ü SENALAR EDİYOR, BİZİ DESTEKLEYEN HERKESE  TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

İLAHİ GRUBU PROGRAM AKIŞI

MÜZİK VEYA SALAVAT-I ŞERİFLER EŞLİĞİNDE GELİN VE DAMADIN SALONA ALINMASI.

-MERASİM SAHİBİ VE AİLELER ADINA HOŞ GELDİNİZ KONUŞMASI.

-SUNUM.

-KUR'AN-I KERİM TİLAVETİ.

-TASAVVUF İLAHİLERİNDEN BİR DEMET.

-ÖZLÜ BİR SOHBET VE BİR HİKAYE.

-İLAHİ VE EZGİLERDEN BİR DEMET.

-TAKI MERASİMİ (ENSTRÜMANTAL).

- BİR ŞİİR.

-YARIŞMA VE HEDİYELEŞME.

-BİR NÜKTE BİR MENKIBE BİR HİSSE.

-İLAHİ VE EZGİ İCRASI.

-DÜĞÜN SAHİBİ İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA SEMA GÖSTERİSİ İLAVE EDİLMEKTEDİR.

 

PROGRAMLARIMIZ EN AZ BEŞ KİŞİLİK CANLI TASAVVUF İLAHİLERİ İLE İCRA EDİLMEKTEDİR.