Ankara semazenli düğün | Ankara ilahi grubu | Ankara semazen ekibi | Ankara ilahi ekibi | Ankara dini organizasyon

ankara semazanli düğün

Ülkemizde çok fazla Müslüman bulunmaktadır. Özellikle dine gereği gibi bağlı olarak yaşayan insanların sayısı bir hayli fazladır. Dine bağlılıkları insanların düğünlerde de kendisini göstermeye başlamıştır. Organizatörlerin hizmetleri arasına eklediği Ankara dini düğün organizasyonu ile bu tarz düğünlerde artık insanlar için organize edilmeye başlanılmıştır. Ankara'da semazen ekibi ve ilahi grubu kiralama için bize ulaşabilirsiniz.
Düğün organizasyonlarından tutun da kına gecelerine, sünnet düğünü organizasyonu kadar pek çok organizasyonda dini esintiler görmek mümkün hale gelmiştir. Organizasyonlarınızı sizin için gerçekleştirecek olan organizasyon şirketimizi ile birlikte siz de düğünlerinizde huzurun ve mutluluğun kaynağını bulabilirsiniz. Ankara'da semazenli düğün islami sünnet düğünü ve tasavvuf grubu kiralamak için bize ulaşınız.

Ankara Semazen Gösterisi ve İlahi Grubu


Ankara İlahi grubu Allah’ın övüldüğü ve ondan bahsedildiği ilahilerin söylendiği, insanların dinlediği zaman huzur bulmasını sağlayan ritimlerin eşlik ettirildiği gruplardır. Ankara Semazen gösterisi de Mesnevi dergâhına ait bir gösteri olan semahın gösterilmesini kaplamaktadır. Düğünlerinizde ya da özel günlerinizde bu gösterinin semazen ve ilahi grubu sizlere eşlik etmesini istiyorsanız organizasyon şirketimiz ayarlamaları sizin için gerçekleştirebilir.

Ankara semazen ekibi ve dini düğün, Kocaeli’nde semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Konya’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Kütahya’da semazen ekibi ve dini düğün, Organizasyonu, Malatya’da dini düğün organizasyonu, Manisa’da dini düğün organizasyonu, Mardin’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Muğla’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Muş’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Nevşehir’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Niğde’de semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Ordu’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Osmaniye’de dini düğün organizasyonu, Rize’de dini düğün organizasyonu, Sakarya’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Samsun’da semazen ekibi ve dini düğün Organizasyonu, Siirt’te semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Sinop’ta semazen ekibi ve dini düğün Organizasyonu, Sivas’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Şanlıurfa’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Tekirdağ’da semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu, Tokat’ta semazen ekibi ve dini düğün organizasyonu
“asır organizasyon” -tavsiye edilen içerik-
 
1)program açılış konuşması (sunucu)

2) özel fon müziği eşliğindealkışlarla çiftlerin salona alınışı
 
3) kuran-ı kerim tilaveti (5 dk)

4) günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)

5) pasta kesimi merasimi

6) ilahi sanatçısı ( kanun,def,ney org)

7) semazen gösterisi (3-5 kişi)

8) şiir, naat

9) tasavvuf eserleri, ezgi ve ilahiler

10) yarışma ve hediyeler

11) çocuklar için palyaço ve animasyon

12) takı ve hediyeleşme merasimi

13) program kapanış konuşması

not : ekibimiz toplam 10 kişiden oluşuyor
Biz aynı zaman da Amasya semazen ekibi ve ilahi grubu olarak da hizmet vermekteyiz.


×