Adıyaman semazenli düğün | Adıyaman İlahi grubu | Adıyaman Semazen Ekibi | Adıyaman İlahi Ekibi

adıyaman semazenli düğün

Adıyaman Semazen Ekibi

Adıyaman’da en iyi semazen ve ilahi grupları ile organizasyonunuzun en iyi ve profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Adıyaman Semazen

Cana şifa ruha gıda olan Adıyaman semazen ekibi ile meşk insanlarını seyredebilir ve Mevlana’nın ilahi aşk ve muhabbetini kalbinizde hissedebilirsiniz. Hz. Mevlana ve onun takipçileri tarafından gerçekleştirilen semazen etkinlikleri uhrevi yönü ile pek çok insanın dikkatini çeken organizasyonlardır. İzleyenleri kendilerinden geçiren sema organizasyonu esasında dünyanın oluşmasını ve insanların yeniden dirilmesini simgeleyen bir kökene sahiptir. İslamiyet’in tarihi kadar eski kabul edebileceğimiz semazen dansı ile istediğiniz özgün ve etkileyici organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. 
Adıyaman Semazen Organizasyonu

Sema kelimesinin temel anlamı işitmek olup sembolik olarak insanın Allah’a olan aşkı ile hareket etmesini temsil etmektedir. Musiki nağmeler ile vecde gelmeyi ve kendinden geçmiş bir şekilde ilahi bir aşkla dönen semazenler aslında bir anlamda ayakta dönerek zikretmektedir. İslam temalı ya da genel olarak organizasyonunuza uhrevi ve ulvi bir hava katmak isteyen herkesin yararlanabileceği bir etkinlik olan Adıyaman semazen organizasyonu ile hayalinizdeki organizasyonu
gerçekleştirebilirsiniz.

Dini, İslami nikah ve diğer dini organizasyonlarınızda ziyaretçilerinize dini bir huşu hissi verecek bir organizasyon firması arıyorsanız Asır Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.  Aradığınız kaliteli ve eksiksiz organizasyon hizmetini size sunacak olan ekibimiz ile organizasyonunuza istediğiniz etkiyi kazandırabilirsiniz. 
Adıyaman Semazen Organizasyonları

Firmanın size sunduğu semazen organizasyonlarından pek çok farklı şekilde yararlanabilirsiniz. Dini ve İslami temalı organizasyonlarınız için dini düğün, sünnet düğünü ve kutlu doğum programları gibi pek çok farklı organizasyonda semazen ekibi kullanabilir ve ziyaretçilerinize büyüleyici bir deneyim yaşatabilirsiniz. Firmanın çalıştığı semazenler alanında uzmanlaşmış kişiler olup eksiksiz ve hayalinizdeki organizasyonu oluşturmanızda size yardımcı olmaktadır. Eksiksiz, hiçbir sorunun yaşanmadığı dini ve İslami temelli organizasyonlar gerçekleştirmek istiyorsanız hemen firmaya ulaşabilirsiniz. 

Adıyaman Semazen Fiyatları

Organizasyonunuzun büyüklüğüne ve sizin de organizasyonunuzda kaç semazen olmasını istediğinize göre semazen sayısını kararlaştırıyor ve sizlere net fiyat teklifi sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek organizasyonunuz ile ilgili bilgi verebilir ve semazen organizasyonu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hepimizin hayali hayatımızın önemli günlerinde (dini düğün, nişan, Sünnet merasimi) İslami çizginin dışına çıkmadan özel olmanın Güzelliğini yaşamak ve mutluluğumuzu sevdiklerimizle paylaşmaktır. İşte bu özel gününüzde dini vecibelere uygun olarak hiç bir ayrıntıya Ve olumsuzluğa kafa yormadan günün tadını çıkarabilmeniz adına sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortam Sağlayabilmek, dostlarınızla paylaştığınız o mutlu günlerinizi en Güzel şekilde değerlendirmek ve hatıralarınızda yer alması için  ” asır Organizasyon” olarak hizmetinizdeyiz. Gelin doğru tercihleri birlikte yapalım

“asır organizasyon” -tavsiye edilen içerik-
1)program açılış konuşması (sunucu)
2) özel fon müziği eşliğindealkışlarla çiftlerin salona alınışı 
3) kuran-ı kerim tilaveti (5 dk)
4) günün anlam ve önemine dair sohbet (10 dk)
5) pasta kesimi merasimi
6) ilahi sanatçısı ( kanun,def,ney org)
7) semazen gösterisi (3-5 kişi)
8) şiir, naat
9) tasavvuf eserleri, ezgi ve ilahiler
10) yarışma ve hediyeler
11) çocuklar için palyaço ve animasyon
12) takı ve hediyeleşme merasimi
13) program kapanış konuşması

not : ekibimiz toplam 10 kişiden oluşuyor.


Asır Organizasyon Instagram
Asır Organizasyon Youtube
Asır Organizasyon Whatsapp
Asır Organizasyon Ara
×