sünnet_düğünü » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

sünnet_düğünü

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

SÜNNET DÜĞÜNÜ Sünnet düğünü organizasyonu, siz ebeveynler olarak çocuğunuzun hayatında sadece bir kez yaşayacağı bu önemli anı aradan yıllar geçse de hatırlarda kalması için seçeceğiniz mekan ve bu mekanın hizmeti, temizliği çok önemlidir.

       SÜNNET _ DÜĞÜNÜ     

Davetinize gelecek olan misafirlerinize karşı mahcup olmayacağınız özel bir mekan olmalıdır. Dillere destan bir sünnet düğünü Organizasyon’unda seçkin ekiplerimiz ile her zaman tercih edilmeye devam ediyoruz.

 

İstanbul, Anadolu yakası, ve Avrupa yakasının en iyi ilahi grubu ve mehter takımı ile, bu mutlu günlerinizde size her konuda destek vermekteyiz.. Hepinizi bu önem arz eden günlerinizde bizim ile çalışmaya davet ediyoruz ..


SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARINIZ DA MEHTER TAKIMI-İLAHİ GRUBU-TASAVVUF GERUBU-SEMAZEN GÖSTERİSİ-PALYAÇO-ANİMASYON-LOKMA TATLISI VE DAHA BİR ÇOK HİZMETİMİZ İLE YANINIZDAYIZ..

 

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYON SÜNNET DÜĞÜNÜ SEMAZEN sünnet tahtı

SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ Sünnet Tahtı, İlahi Grubları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrumanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Teknede Sünnet Düğünü Ayrıca Sünnet Mevlüdü Hakkında Bilgi Alabilirsiniz...

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARINIZ  VE FİYATALARI İÇİN BİZE ULAŞINIZ..0553 241 40 67

 

 YEMEKLİ YADA YEMEKSİZ SÜNNET DÜĞÜNLERİNİZİN DİNİMİZE UYGUN SÜNNET MERASİMİ OLMASI İÇİN TÜM EKİP VE EKİPMANLARIMIZ İLE BÜTÜN DETAYLARI DÜŞÜNEREK YANINIZDAYIZ..

 

              

 

Sünnet Tahtı kiralama ve süsleme,Havai fişek gösterileri,Volkan ve ışık selleri, Sünnet yatağı süslemeleri, Masa sandalye giydirme, Masa sandalye süslemeleri, Kumaş ve Tül süslemeleri, Balon süslemeleri,Mehter Takımı ve bandosu, Sünnet düğünü organizasyonları Alan süslemeleri

 

 SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ KİRALAMAK İÇİN BİZE ULAŞINIZ..0553 241 40 67 

 

SÜNNET TAHTI VE YENİÇERİ GÖSTERİSİ SON ZAMANLAR DA SÜNNET DÜĞÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ ARALARINA GİRMİŞ DURUMDA SÜNNET TAHTI KİRALAMAK İÇİN BİZİ ARAYIN SİZE YARDIMCI OLALIM..

İLETİŞİM : 0553 241 40 67