tasavvuf grubu İstanbul | İstanbul Tasavvuf Grubu | Tasavvuf Ekibi Kiralama

tasavvuf grubu istanbul

TASAVVUF GRUBU İSTANBUL & İSTANBUL TASAVVUF GRUBU

İSTANBUL'DA TASAVVUF GRUBU ARIYORSANIZ İSTANBUL TASAVVUF GRUBUMUZ İLE ORGANİZASYONLARINIZI FARKLI KILABİLİRSİNİZ..

TASAVVUF GRUBUMUZ DA Kİ MÜZİSYENLERİMİZ KONSERVATUAR MEZUNU OLUP YILLARDIR ALANINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

İSTANBUL TASAVVUF GRUBU İÇİN BİZİ ARAYINIZ :  0 553 241 40 67 

İLAHİ SANATÇILARI TASAVVUF GRUBU

İslami düğünlerin ve sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan ilahi sanatçıları ve tasavvuf grubu müziği kulakların pasını silerken, ruhlara huzur verir. Asır organizasyon firmasının yaptığı tüm organizasyonlarda en çok tercih edilen programlar arasında ilk sırayı almaktadır.

İlahi sanatçılarının seslendirdiği parçalar Allah’a olan sevgiyi ve inancı kendine has anlatım biçimi ile gönülleri mest ederek huzura kavuşturur.

İlahiler her zaman dinlerin yanında yer bulmuştur. İslam haricinde ki dinlerde farklılık gösterse de ilahiler her dinde vardır. Güzel ezgiler eşliğinde huzur veren ilahiler içsel yolculukların başlangıcı olarak nitelendirile bilinir.

İlahi Sanatçıları

Televizyon ve radyo programlarında tanınan dini günlerde dinlemeye doyamadığınız ilahi sanatçıları, tasavvuf grubunun müziği ile eşliğinde görsel ve işitsel şölen sunmaktadır.

Sünnet düğünü, nişan, kutlu doğum haftası etkinliklerinde ve düğünleriniz de Türkiye'nin tanınmış ve birbirinden değerli ilahi sanatçılarını dinlemek için sizlerde Asır organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın çalıştığı sanatçılar arasında Hilmi Tunalı, Geylani Karaaslan, Mehmet Gökçe, Sedat Uçan, Mürsel Tuncer, Feyzullah Koç, Cemal Kuru, Murat Anlar, Ufuk Akın,  Abdurrahman Önül ve konusunda usta birçok ilahi sanatçıları yer almaktadır.

Sanatçılarının seslendirdiği ilahilerde ney, ud, def ve kanun gibi müzik aletleri kullanılmaktadır. Özellikle ney sesinin huzuru insanların gönüllerine değmektedir. Sizlerde özel günlerinizde ilahi programından faydalanmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Tasavvuf Müziği

Tasavvuf grubu ilahi sanatçıları kadar ilgi çeken dini günlerde tercih edilen programdır. Tasavvuf müziğinin ruhlara temas etmesi manevi yoğunlaşmayı sağlamaktadır.

Asır organizasyon bünyesinde tasavvuf sanatçıları dini günler haricinde, sünnet düğünü, nişan ve düğün organizasyonlarında sizlere özel programlar gerçekleştirmektedir.

Tasavvuf müziğinde kullanılan kemençe, kanun, bendir, tambur, klavye, keman, def ve ney konusunda ustalaşmış yılların tecrübesine sahip sanatçılar tarafından icra edilmektedir. Firmanın verdiği diğer hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Asır organizasyonun sünnet düğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları

·         Folklor ekibi

·         Jonglör gösterisi

·         Semazen grubu

·         Merter takımı

·         Masa süsleme ve sandalye giydirme

·         Balon süsleme

·         Tül süsleme

Size en uygun programdan faydalanmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli.

×