Ankara Kutlu doğum organizasyonu | Kutlu Doğum Organizasyon | Asır Organizasyon

Ankara Kutlu doğum organizasyonu

ANKARA KUTLU DOĞUM ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONU

Her yıl ülkemizin dört bir köşesinde Ankara'da düzenlenen etkinliklerle, sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) dünyaya teşrifleri kutlanıyor. Bizde  Asır Organizasyon  olarak, yıllardır  bu organizasyonları düzenlemenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.


Belediyeler,dernekler,müftülükler,özel kurum ve kuruluşların Kutlu Doğum etkinliklerinde İlahi Grubumuz semazenlerimiz mehter takımımız ilahi sanatçılarımız tasavvuf grubumuz  dini Tiyatro ekibimiz ile yer alıyoruz..


Türkiye çapında ve Dünya Çapında tanınmış  Kuran okuma yarışmalarında birinciliği olan hafızlarımızdan  Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlıyor program..

    

Bugüne kadar yaptığımız etkinliklerde Salonu dolduran misafirler tarafından büyük beğeni toplayan Neyzen ve Kudüm zenlerin birbirinden güzel gösterileri ve semazenlerin anlatılmaz güzellikteki seyir zevki müthiş bir görsellik ile devam ediyor..

Programın en ilgi çeken gösterisi ise Sema ve Devran Ekibimizin gösterileri oluyor.


Program sunucumuzun peygamber efendimizin doğumu ile ilgili anlattığı birbirinden güzel menkıbeler ve hazırlanan sinevizyon gösterileri ise gelen misafirler tarafından beğeni ile karşılanıyor.


   Biz Asır organizasyon olarak işimizi ciddiye alıyor ve günlerce düzenlenecek olan program için çalışmalarımızı  büyük bir titizlik ile sürdürüyoruz.

 

İlahi sanatcılarımızın ve Tasavvuf Grubumuzun bir birinden güzel ilahi ve ezgiler ile katılımcıları manevi atmosfere yolculuk yaptırıyoruz ve başarılı çalışmalarımızı büyük bir keyifle izleyenlere taktım ediyoruz.

Özellikle Tasavvuf grubumuzun  güzel sesi ve okunan duygu dolu ilahileri  izleyenlerden büyük alkış alıyor.

Ayrıca Asır Organizasyon olarak Programda, davetlilere peygamber efendimizi anlatan kitaplar, Kuran-ı Kerimler ve gül hediye ediyoruz.

TÜM BUNLAR VE DAHA FAZLASININ KUTLU DOĞUM PROGRAMINIZDA OLMASI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

TELEFON: 0553 241 40 67

Ankara Belediyeler,dernekler,müftülükler,özel kurum ve kuruluşların Kutlu Doğum etkinliklerinde İlahi Grubumuz semazenlerimiz  ile hizmetinizdeyiz.

×